NAŠE VIZE

Již dnes působíme globálně, často i v zemích třetího světa. Víme, že jen pouhá materializace zisku pro spokojený život nestačí. Výroba šperků a obchod s drahými kovy patří mezi nejstarší lidská povolání. Něco starobylého stále přetrvalo. Pojmy jako důvěra, čest, slib, podání ruky stále zaujímají i v dnešní době základní místo v žebříčku hodnot každého opravdového obchodníka s drahými kovy nebo šperkaře.

NAŠE HODNOTY

Kvalita

Kvalita vztahů, kvalita služeb, kvalita výrobků je zcela fundamentální hodnotou v tak starobylém oboru jako jsou zlato a ostatní drahé kovy. Budujeme velké nadnárodní společenství, které přetrvá naše fyzické životy.

Jistota

Zcela základní hodnotou je pro nás jistota, jistota pro naše obchodní partnery, jistota pro naše koncové zákazníky. Řídíme se tím, že dohody platí. Vše co děláme, směřujeme tak, aby sázka na The Golden Investments a.s. byla i sázkou na jistotu.

Tržní síla

Velkou hodnotou a předností je pro nás tržní síla. Díky velkým zdrojům vlastního i investičního kapitálu, komplexnosti našich činností kolem zlatých kovů a nadnárodnímu působení, máme svou tržní sílu, která stále roste.

Ekologie

Udržitelný rozvoj a ekologický přístup k výrobě a nakládání s drahými kovy musí být hodnotou na níž lze stavět budoucnost podnikání. Jenom když svět udržíme v dobrém stavu i pro další generace, má naše podnikání smysl.

NAŠE CÍLE

Cíl: Vše kolem zlata

Chceme být skutečnou globální značkou. Nejúspěšnější firmy na trhu bývají vždy ty, které se snaží pokrýt obor, kterému nejlépe rozumějí. Budujeme celosvětový řetězec činností pokrývajících komplexně obor zlata a drahých kovů. A to od počátku jejich těžby, přepracování, obchodu, finančních služeb, trezorového hospodářství až po výrobu šperků a dalších výrobků.

Můžete jít po této cestě s námi v našich investičních programech.

Hledáte příležitost ve zlatě?

Poradíme Vám jak začít.


Nebo zavolejte:
Michal Sýkora
manažer finančních služeb
+420 602 749 439